Byt, 2+kk

Milovníky pop-artu a abstraktního umění okouzlí moderní klimatizovaný byt s terasou ve 2. patře oblíbeného developerského projektu Mramorka. Byt zaujme originálním interiérem inspirovaným dílem Andyho Warhola a Pieta Mondriana a designovým vybavením, které je zahrnuto v ceně bytu.

Prostorný klimatizovaný obývací pokoj je stejně jako kuchyň orientován na jihovýchod a vybaven dřevěným nábytkem na míru. Zařízení kuchyně je barevně a materiálově sladěno s obývacím pokojem. Dodatečné denní světlo pro kulinářské aktivity poskytuje praktické okno nad kuchyňskou pracovní deskou. Prémiové spotřebiče Miele (mikrovlnná a pečicí trouba) a doplňují indukční varnou desku, vestavnou myčku a kombinovanou lednici s mrazákem. Šikovným pomocníkem je i dřezová baterie s flexibilní sprškou. Ložnice je vzdušná a tichá, se dvěma okny s výhledem do zástavby se zelení. K vybavení patří i velká vestavěná skříň a bytelná postel z masivního lakovaného dřeva.

Prostorově velkorysá designová koupelna se sprchovým koutem je zařízená předměty Villeroy & Boch a doplněna baterií a sprchovým setem HANSA. Příjemným osvěžením v koupelně je vestavěný stropní zvukový systém SONOS. K bytu náleží garážové stání a velký sklep s pevnými regály v prostoru garáží. Dům je bez výtahu.

Lokalita je dobře dostupná autem i MHD, v bezprostřední blízkosti domu je autobusová zastávka. Aktivní odpočinek i relax lze najít v nedalekém přírodním parku.

Interiér 57,49 m2, terasa 9,6 m2, sklep 7,14 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36772
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  1 garážové stání v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.