Byt, 2+kk

Světlý, západně orientovaný, nedávno zrekonstruovaný byt je umístěn ve 4. podlaží dobře udržovaného bytového domu z r. 1930, stojícího v oblíbené části Holešovic s kompletní infrastrukturou a rychlým dosahem centra.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnici, koupelnu (s rohovou vanou, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku i televizi) a předsíň.

Součástí vybavení je kvalitní vinylová podlaha v předsíni a obývacím pokoji, laminátová podlaha v ložnici, dlažba v koupelně, dřevěná okna s izolačními dvojskly a interiérovými žaluziemi, vestavěné skříně v ložnici (s automatickým osvětlením) a předsíni, nové sanitární zařízení a kompletní nová kuchyňská linka (myčka, lednice, digestoř, elektrická trouba, sklokeramická varná deska). Centrální vytápění. Do bytu je přivedený plyn. V domě probíhá postupná rekonstrukce - jsou již opraveny stoupačky a odpady, v plánu je nový prosklený výtah (2021) a oprava fasády. Možnost převzetí nájemní smlouvy na 1-2 parkovací stání v podzemní garáži v ul. V Háji (5 minut chůze).

V pěším dosahu je vše potřebné: od malých obchůdků přes supermarkety po velkou Holešovickou tržnici, pekařství, kavárny, bistra, restaurace, pošta, lékařské služby, knihovna i kulturní centra, například galerie DOX, multifunkční Vnitroblock nebo divadlo La Fabrika. Díky tramvajové zastávce s mnoha linkami je místo skvěle dostupné, cesta ke stanici metra Vltavská nebo Nádraží Holešovice trvá do pěti minut.

Interiér 60,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36747
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  Možnost převzetí nájemní smlouvy na 1-2 parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.