Byt, 3+kk

Více než stometrový byt s lodžií, arkýřem a zachovanými původními řemeslnými prvky nabízí příjemné bydlení v blízkosti parku Jezerka, ve čtvrti Nusle s kompletní nabídkou služeb, 15 minut od centra metropole.

Plochu bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj částečně propojený s kuchyní a jídelnou, ložnice s arkýřem s výhledem do zahrady, druhá ložnice, koupelna, toaleta (se sprchou a přípojkou na pračku) a lodžie přístupná ze vstupní haly. Lodžie i okna obou ložnic směřují do klidného vnitrobloku se zelení.

Interiér byl zrekonstruován v r. 2016. Zůstaly zde zachovány původní prvky – parkety a masivní kazetové dveře, okna jsou nová špaletová. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči (sporák plynový). Vstupní dveře mají přídavný zámek a ochranu proti vypáčení. Vytápění zajišťuje plynový kotel Buderus. V blízkém domě je možnost zakoupení až 2 garážových stání. K jednotce přísluší velký sklep a členský podíl v družstvu vlastnícím velkou zahradu ve vnitrobloku s dětským hřištěm a posezením. Klasický bytový dům s výtahem má opravenou uliční fasádu a udržované společné prostory.

Pár kroků od domu funguje prodejna potravin, kavárna, vietnamská nebo vegetariánská restaurace. V pěším dosahu je také Scio škola, Pražské humanitní gymnázium, mateřská i základní škola. Lokalitu zpříjemňuje několik parků – nejblížší Jezerka, kde sídlí Divadlo Na Jezerce, v lesoparku na Tyršově vrchu a Bohdalci jsou dětská hřiště a stezky pro pěší i cyklisty. Pohodlné dopravní spojení zajišťují tramvaje, cesta ke stanici metra I. P. Pavlova trvá 8 minut, ke stanici Karlovo náměstí 10 minut, během 12 minut se lze dostat autobusem k lince metra A (Želivského). Pár minut chůze je vzdáleno také vlakové nádraží, odkud jezdí časté spoje na Hlavní nádraží (5 minut jízdy) a směrem na Benešov a Tábor, staví zde i legendární Posázavský Pacifik.

Interiér 107,02 m2, lodžie 1,70 m2, sklep 12,10 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36481
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Lodžie
  2 m²
 • Celková plocha
  109 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.