Byt, 2+kk

Moderní byt s výhledem na bývalý klášter sv. Gabriela leží v 1. podlaží bezpečné rezidence Sacre Coeur s recepcí a podzemním parkováním, zasazené do atraktivní rezidenční lokality Na Hřebenkách obklopené zelení a v pěším dosahu smíchovské pěší zóny Anděl.

Součástí dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem a slunným arkýřem, ložnice, šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a předsíň s vestavnými skříněmi.

Standard vybavení zahrnuje dřevěné podlahy a dlažbu, podlahové konvektory, velkoformátová okna, bezpečnostní vstupní dveře nebo domácího vrátného. Vytápění je z centrální kotelny. Byt je nabízen s veškerým vyobrazeným interiérovým vybavením. Nabídková cena dále zahrnuje jedno garážové stání a sklep hned u vstupu do domu. Rezidence nabízí 24hodinovou recepci, zahradu s dětským hřištěm ve vnitrobloku, podzemní garáž a kamerový bezpečnostní systém.

Lokalita na rozhraní Prahy 5 a 6 vyniká množstvím zeleně, v bezprostřední blízkosti je park Sacré Coeur, přes který lze pohodlně dojít do velkého obchodně-zábavního centra a ke stanici metra na Andělu. Jen pár kroků vede také do zahrady Kinských a Petřínských sadů. V blízkosti funguje prodejna potravin nebo základní škola, další vybavenost je v rychlém dosahu. Téměř u domu staví autobus zajišťující rychlé a přímé spojení do centra – cesta na Karlovo náměstí trvá 7 minut. Pro cesty autem je výhodou blízký vjezd do Strahovského tunelu a Mrázovky.

Interiér 55 m2, sklep 6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36349
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.