Byt, 3+kk

Efektivně řešený byt 3+kk s vysokými stropy je umístěn ve 2. podlaží kompletně zrenovovaného činžovního domu s výtahem a pěkně zdobenou fasádou. Klidná ulice na pomezí Vinohrad a Žižkova s rychlým spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v okolí.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a dětský pokoj orientovaný do klidné jednosměrné ulice lemovanou stromy, ložnice orientovaná do vnitrobloku, koupelna (s rohovou vanou), samostatná toaleta (s japonským wc a bidetem) a vstupní chodba.

Vybavení zahrnuje repasovaná špaletová okna, třívrstvé dřevené podlahy (kombinace dub, kaučuk a merbau), vestavěné skříně s dostatkem úložných prostor, designový nábytek v dětském pokoji, kompletní kuchyňskou linku se žulovou pracovní deskou a vestavnými spotřebiči (Electrolux, Bosch). Bezpečnostní vstupní dveře a zabezpečovací zařízení s napojením na PCO. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem. K jednotce přísluší 2 prostorné sklepní kóje.

V blízkosti funguje supermarket, pošta, lékárna nebo základní škola. Necelých 10 minut chůze od domu jsou Riegrovy sady, sousední park Rajská zahrada, Parukářka nebo náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, s obchody, bistry a pravidelnými farmářskými trhy. Rychlé spojení na Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží, centrum je dostupné tramvajemi do 7 minut. Zastávka je vzdálena pouhých 120 metrů od domu.

Interiér 68,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36230
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.