Byt, 5+kk

Mezonetový byt 5+kk s terasou s výhledem na zalesněnou strahovskou stráň nabízí pohodlné bydlení v klidu narušovaném pouze zpěvem ptáků a zároveň ve skvělém dosahu smíchovské pěší zóny Anděl, centra metropole, mnoha parků i všech služeb.

150metrová plocha bytu, orientovaná do vnitrobloku, je rozdělena na dvě úrovně. Ve vstupním podlaží (5. nadzemní podlaží domu) je umístěn prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelna (s vanou a WC), samostatná toaleta s přípojkou na pračku a velká vstupní hala. Schodiště v obývacím pokoji vede do podkroví se vstupem na terasu, které je vyhrazeno pro pracovnu, ložnici s walk-in šatnou a koupelnou. Terasa poskytuje pěkný výhled na okolní střechy a do zeleně strahovské stráně.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, střešní okna Velux s roletami a sítěmi proti hmyzu a dřevěná eurookna, dýhované interiérové dveře, elektrokotel Protherm, v koupelnách podlahové vytápění. K jednotce přísluší 2 velké sklepy. Dům je upravený, společné prostory jsou po rekonstrukci. V domě je nový výtah.

Díky umístění domu a orientaci bytu do vnitrobloku obyvatele vůbec neruší Štafánikova třída s tramvajovým provozem, díky kterému je střed města i Anděl vzdálen jen pár minut jízdy. V ulici je široká nabídka obchodů a služeb. V blízkém okolí fungují mateřské, základní i střední školy a francouzské lyceum, divadla, kina, kavárny, knihovna, lékařské služby nebo sportovní centra. Lokalitu zpříjemňuje množství zeleně – na Janáčkově nábřeží, v parku Sacré Coeur, zahradě Kinských a Portheimce nebo Arbesově náměstí s parkovou úpravou. Největší zdejší zelenou plochou jsou Petřínské sady.

Interiér 150,6 m2, terasa 19,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36152
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  151 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  170 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.