Byt, 2+kk

Útulný byt s okny do tichého vnitrobloku je umístěn v 6. podlaží funkcionalistického bytového domu s výtahem v boční jednosměrné ulici v atraktivní lokalitě Vinohrady kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna s toaletou, předsíň, šatna a komora.

Dům a byt prošly rekonstrukcí rekonstrukci cca v r. 2012. Na podlahách repasované parkety, okna jsou původní dřevěná špaletová. Plně vybavená kuchyňská linka poskytuje dostatek úložného prostoru. Kupní cena zahrnuje nábytek v severském stylu ve výborném stavu a sklepní kóji. Vytápění centrální plynové.

Místo je skvěle dostupné, minutu chůze od domu je tramvajová zastávka Radhošťská, v pěším dosahu i stanice metra linky A Flora nebo zastávka tramvaje Orionka. Okolí nabízí širokou nabídku nákupních možností od malých obchodů a pekařství přes supermarkety až po velké obchodně-zábavní centrum, jsou zde lékárny, pošta, kavárny, bistra a restaurace, na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají oblíbené farmářské trhy.

Interiér 43,5 m2, sklep 2,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35936
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.