Byt, 1+1

Útulný světlý byt je umístěn ve 2. podlaží pěkně udržovaného klasického cihlového bytového domu s výtahem v oblíbené lokalitě širšího centra v Karlíně, jen pár minut chůze od přestupní stanice metra Florenc.

Plocha bytu je rozdělena na prostorný obývací pokoj/ložnici, kuchyni, koupelnu se sprchou a světlou vzdušnou předsíň v místě původní pavlače.

Rekonstrukce interiéru proběhla v r. 2016. Kuchyni prosvětlují industriální okna, interiér zútulňuje stylový váleček na stěnách, retro dlažba a obklady, litinové radiátory, dřevěné podlahy. K vybavení dále patří kompletní kuchyňská linka a bezpečnostní vstupní dveře.

Dům stojí v klidné ulici lemované stromy přímo naproti synagoze v maurském a novorománském slohu v těsné blízkosti pěkně upraveného Karlínského náměstí. Čtvrť je vyhlášená pro množství trendy bister, útulných kaváren a kvalitních restaurací, ale také možnostmi kulturního vyžití. V blízkosti funguje multifunkční prostor Forum Karlín, Karlínská kasárna nebo Hudební divadlo Karlín. Centrum města je snadno dostupné metrem i tramvají a dokonce pěšky či na kole, terén je zde rovinatý a cyklostezky precizně provedené. Okolí navíc ještě zpříjemňuje několik zelených ploch, zejména park na Vítkově a Rohanském ostrově.

Celková plocha dle OZ 45,6 m2.

Družstevní vlastnictví, anuita cca 460 tis. Kč, s možností převodu do OV.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35928
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.