Byt, 1+1

Kompletně zrekonstruovaný velmi tichý a světlý byt s vysokými stropy a balkonem do vnitrobloku je umístěn ve 4. podlaží cihlového bytového domu s výtahem. Oblíbená lokalita na pomezí Vršovic a Vinohrad je dobře dostupná a poskytuje vše potřebné k pohodlnému městskému bydlení.

Plocha jižně orientovaného bytu je rozdělena na hlavní místnost (22,3 m2), malou kuchyňku, předsíň, koupelnu, samostatnou toaletu a balkon do vnitrobloku.

Součástí vybavení jsou kvalitní dřevěné podlahy, vestavěné skříně, základní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Vytápění obstarávají nová akumulační kamna. Kupní cena zahrnuje kompletní nábytek ve velmi dobrém stavu a sklepní kóji. Dům je po rekonstrukci (cca v r. 2011), společné prostory jsou pěkně udržované.

Klidná jednosměrná ulice je souběžná s jednou z nejhezčích vršovických tříd Kodaňskou s mnoha útulnými kavárnami a kvalitními restauracemi. V okolí fungují potraviny a další obchody, lokalitu zpříjemňuje množství zeleně. Dopravní spojení zajišťují autobusy (se zastávkou u stanice metra Náměstí Míru a konečnou zastávkou na Florenci), v pěším dosahu je i tramvajová zastávka.

Interiér 37,6 m2, sklepní kóje.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35927
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.