Byt, 2+1

Pěkně upravený klasický byt s vysokými stropy a dvoukřídlými dveřmi se nachází v 1. patře zrenovovaného secesního domu s výtahem v klidné ulici v Praze na Smíchově v sousedství zahrady Kinských.

Na západ směrem do boční ulice je umístěn obývací pokoj a ložnice, samostatná kuchyně s jídelnou má okno do vnitrobloku a pěkný výhled do zeleně. Dále je zde vstupní chodba a vzdušná koupelna s vanou, umyvadlem, WC a dvěma okny.

Byt prošel v r. 2018 kompletní rekonstrukcí. Útulný interiér prosvětlený dřevěnými špaletovými okny je vybaven bezprahovými dubovými podlahami po celé ploše, původními dvoukřídlými kazetovými dveřmi, vestavěnými skříněmi v ložnici, solitérní vanou, stylovou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči, bezpečnostními vstupními dveřmi. Vytápění elektrokotlem.

Dům se nachází v blízkosti zahrady Kinských, Petřínských sadů, Janáčkova nábřeží i Kampy. Pár kroků od domu funguje Švandovo divadlo, blízko je do restaurací, kaváren, obchodů. 5 minut tramvají je vzdáleno centrum i stanice metra Anděl a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov.

Interiér 69,49 m2, sklep 6,60 m2.

Byt je pronajat do 31.10.2020.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35861
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 601 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.