Byt, 1+kk

Světlý apartmánový byt s terasou, špičkovým vybavením a parkovacím stáním je umístěn v 8. podlaží budovy V Tower, nové dominanty Prahy a unikátního developerského projektu se službami ve standardu typickém pro světové metropole: privátním spa, wellness, tělocvičnou nebo kinem.

Otevřený obytný prostor se spoustou denního světla nabízí spací a relaxační část (s rozkládací pohovkou), jídelnu a kuchyni. Prosklená stěna působivě propojuje interiér s terasou rozkládající se vysoko nad zemí. Dále je zde vstupní hala, komora a koupelna s částečně oddělenou toaletou.


K pohodlnému užívání bytu je připravena designová kuchyně Poggenpohl Sedlak Interier vybavená integrovanými spotřebiči Siemens (elektrická trouba s grilem, chladnička s mrazákem, myčka, pračka se sušičkou, indukční varná deska, digestoř), košovým systémem, kamennou pracovní deskou, skleněným obkladem. Podlaha je z kvalitního dřeva. K jednotce přísluší parkovací místo v uzavřené garáži s el. zásuvkou a osvětlením.

Budova byla navržena a realizována týmem odborníků z celého světa. Stavba využívá obnovitelné zdroje energie, pouze zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání, inteligentní řízení spotřeby elektrické energie a komplexní systém úspory vody. Rezidentům je dispozici široká škála služeb na vysoké úrovni, včetně nonstop recepce a technické správy, spa a wellness zóny, tělocvičny nebo privátního kina.

Jedinečná, 104 vysoká budova V Tower obklopená parkem stojí na Pankrácké pláni, která díky svému umístění a výborné dopravní obslužnosti přitahuje řadu významných českých i mezinárodních firem. V bezprostřední blízkosti je obchodní centrum Arkády Pankrác, stanice metra, velký Centrální park i široký výběr restaurací a kaváren i dalších služeb na vysoké úrovni.

Podlahová plocha 45,1 m2, terasa 11,8 m2, parkovací stání 17,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35860
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 285 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  1 parking (polovina garáže)
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.