Byt, 1+kk

Byt s terasou a vlastní uzavíratelnou garáží je součástí ikonické budovy V Tower, unikátního developerského projektu se službami ve standardu typickém pro světové metropole, kde je k pohodlí rezidentů přichystáno privátní spa, wellness, tělocvična nebo kino. Nová dominanta Prahy je zasazena do zeleně na Pankrácké pláni v blízkosti stanice metra.

Plocha umístěná v 5. podlaží poskytuje vzdušný otevřený prostor s kuchyní, jídelnou a relaxační částí, po celé délce zdi propojený skleněnou stěnou s východně orientovanou terasou. Dále je zde vstupní hala, komora a koupelna s částečně oddělenou toaletou.

Pro komfortní užívání je připravena designová kuchyně Poggenpohl Sedlak Interier vybavená integrovanými spotřebiči Siemens (elektrická trouba s grilem, chladnička s mrazákem, myčka, pračka se sušičkou, indukční varná deska, digestoř), košovým systémem, kamennou pracovní deskou, skleněným obkladem. Podlaha je z kvalitního dřeva. Byt je chráněn zabezpečovacím zařízením. K jednotce přísluší uzavřená garáž (s el. zásuvkou a osvětlením), kde lze zaparkovat 1 velké a 1 malé auto nebo až 3 motorky.

Budova byla navržena a realizována týmem odborníků z celého světa a využívá obnovitelné zdroje energie, pouze zdravotně nezávadné materiály, šetrné chlazení, vytápění a větrání, inteligentní řízení spotřeby elektrické energie a komplexní systém úspory vody. Rezidentům je k dispozici široká škála služeb na vysoké úrovni, včetně nonstop recepce a technické správy, spa a wellness zóny, tělocvičny nebo privátního kina.

Jedinečná, 104 metrů vysoká budova V Tower stojí obklopená parkem v lokalitě, která díky svému umístění a výborné dostupnosti přitahuje řadu významných českých i mezinárodních firem. V bezprostřední blízkosti funguje obchodní centrum Arkády Pankrác, je zde stanice metra, velký Centrální park, široký výběr restaurací a kaváren i dalších služeb na vysoké úrovni.

Podlahová plocha 49,5 m2, terasa 12,7 m2, garáž 13,9 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35859
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 700 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Soukromá garáž
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.