Byt, 3+kk

Světlý tichý podkrovní byt s výhledy do zeleně se nachází v tradiční rezidenční zástavbě s vysokou kvalitou bydlení na pomezí čtvrtí Braník a Podolí, na snadno dostupném místě obklopeném několika parky.

Plochu bytu ve 4. (posledním) patře tvoří velká obytná kuchyně, obývací pokoj, ložnici, koupelna (s vanou a přípojkou na pračku), samostatná toaleta a vstupní hala. Snadnou úpravou, rozdělením obývacího pokoje, může vzniknout další ložnice.

Půdní vestavba na cihlovém bytovém domě bez výtahu vznikla cca před 10 lety. Na podlahách jsou parkety a dlažba, klasická okna jsou plastová, střešní dřevěná.

V bezprostřední blízkosti funguje základní škola, potraviny a kavárna, v docházkové vzdálenosti také mateřská škola, restaurace nebo poliklinika. 5 minut jízdy autobusem je vzdálena stanice metra Budějovická, zastávka autobusu je 50 metrů od domu. Okolí nabízí široké možnosti sportovního vyžití – plavecký stadion Podolí, cyklostezku podél Vltavy, venkovní aktivity ve Žlutých lázních, golfové hřiště vzdálené jen 7 minut jízdy autem. Za kulturou lze vyrazit do legendárního divadla Dobeška.

Interiér 84,59 m2, sklep 2,73 m2.

Družstevní vlastnictví; anuita splacena.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35824
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 030 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.