Byt, 3+kk

Právě dokončený světlý mezonet ve vysokém standardu, s výměrou téměř 100 m2 je umístěn v 6. podlaží nárožního historického domu stojícího v atraktivní čtvrti Vinohrady na křížení ulic Šafaříkova a Jana Masaryka v blízkosti parků Folimanka a Grébovka.

Ve vstupní úrovni je umístěn obývací pokoj s přípravou na kuchyni, jídelna, samostatná toaleta a předsíň. V podkroví jsou 2 ložnice, galerie a koupelna.

Ke standardu vybavení patří dřevěné podlahy, v koupelně keramická dlažba, příčky s akustickou izolací, nová dřevěná špaletová okna směrem do ulice, hliníková francouzská okna s izolačním bezpečnostním trojsklem s UV filtrem do vnitrobloku, dřevěná střešní okna Velux s elektricky ovládanými žaluziemi, vstupní bezpečnostní dveře Next, interiérové dveře Sapeli, sanitární zařízení Grohe, rekuperační jednotka Atrea Duplex s možností dohřívání a ochlazování vzduchu, rozvody pro příjem TV a internetu, zabezpečovací systém Jablotron a požární zabezpečovací systém. Půdní vestavba přístupná výtahem je řešena jako nízkoenergetická, v rámci rekonstrukce domu vznikla nová plynová kotelna zajišťující centrální vytápění. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

V bezprostředním okolí funguje množství restaurací a kaváren, školy od mateřských po gymnázium, prodejny potravin i další obchody a služby. Tramvajová zastávka je vzdálena 5 minut chůze, v pěším dosahu je také stanice metra I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru. Lokalitu zkrášlují upravené parky, z nichž největší je Grébovka s mnoha romantickými stezkami. Sportovní vyžití nabízí park Folimanka.

Interiér 99 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35779
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.