Byt, 3+kk

Noblesní světlý byt s vysokými stropy, zachovanými původními řemeslnými prvky a krásným výhledem na koruny stromů a řeku, za níž stojí Národní divadlo, je umístěn ve 2. podlaží novorenesančního bytového domu z r. 1878 vystavěného dle návrhu architekta Aloise Filcíka na prestižní adrese Janáčkovo nábřeží.

Současnou dispozici tvoří velký prostor obývacího pokoje, samostatná kuchyně (nezařízená), ložnice, koupelna a vstupní hala. V obytném prostoru je možné vytvořit otevřenou kuchyni nebo plochu přepažit a vytvořit tak další ložnici. V hale je dostatek místa pro vestavbu šatny nebo rozšíření koupelny. Jednotku lze využívat jako byt i jako kancelář.

Na důstojnosti interiéru dodávají dřevěná špaletová okna, původní parkety kladené do vídeňského kříže a masivní kazetové dveře. Koupelna je vybavená moderním sanitárním zařízením. Prostory si zaslouží lehkou modernizaci. K bytu náleží garážové stání v zakladači.

Atraktivní lokalita Janáčkova nábřeží, kde žilo mnoho osobností kulturní elity 19. a 20. století, se nachází v pěším dosahu centra. Nabízí kompletní nabídku služeb a množství zeleně, zejména na Střeleckém a Dětském ostrově, Kampě nebo v Petřínských sadech. V okolí fungují kavárny, restaurace, vyhlášené zmrzlinářství, potraviny, pošta, gymnázium. Kousek od domu staví tramvaje, cesta ke stanici metra linky B Anděl nebo Národní třída trvá okolo 5 minut. Vstup do domu střeží recepce.

Interiér 87,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35705
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 956 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.