Byt, 1+1

Klasický byt s východně orientovanými okny s výhledem na mohutný strom se nachází ve zvýšeném přízemí secesního bytového domu stojícího v širším centru na rozhraní Nového Města, Karlína a Žižkova. Pěkně upravená klidná jednosměrná ulice vede v blízkosti parku, jen 5 minut chůze je vzdáleno autobusové nádraží a přestupní stanice metra Florenc.

Plocha bytu je rozdělena na obytnou kuchyni, průchozí pokoj, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Interiér je vhodný k rekonstrukci. Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze dlažba a laminát. Vytápění plynovými WAW kamny, ohřev vody bojlerem.

Místo stojící stranou hlavních rušných ulic je skvěle dostupné MHD (tramvají, metrem i autobusem), do centra se lze bez problémů dostat i pěšky či na kole. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny, kousek je do parku i na cyklostezky.

Interiér 49,6 m2. Družstevní vlastnictví. Anuita splacena.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35704
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 777 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.