Byt, 3+kk

Mezonetový byt se 2 garážovými stáními, balkonem a vlastní zahradou ohraničenou živým plotem se nachází v přízemí moderního rezidenčního paláce River Diamond rozkládajícím se v oblíbené lokalitě širšího centra metropole, na rozhraní Nového Města a Karlína. Díky nonstop recepci a ostraze se můžete v bytě i na zahradě cítit zcela bezpečně.

Vstupní úroveň tvoří otevřený obytný prostor s kuchyní, jídelnou a relaxační částí, která je v teplých dnech rozšířena o plochu zahrady. U vstupu do bytu je šatna a prádelna. Schodiště vede do patra, kde se nachází soukromá zóna s hlavní ložnicí se šatnou, druhou ložnicí, koupelnou a samostatnou toaletou. Z obou ložnic lze vstoupit na balkon orientovaný na východ do vnitrobloku s vodními prvky a parkovou úpravou v japonském stylu.

Rezidenční projekt poskytující bydlení na vysoké úrovni byl dokončen v r. 2007. K vybavení bytu patří dřevěné podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, dřevěná velkoformátová eurookna, vstupní bezpečnostní dveře, zabezpečovací systém, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči Bosch a Whirlpool. Součástí kupní ceny je veškeré interiérové zařízení, 2 garážová stání a sklep.

Ať už potřebujete nakoupit, chcete posedět v přáteli v restauraci nebo se projet na kole, vše máte na dosah ruky. Hned u domu vede cyklostezka, po níž pohodlně dojedete až do centra nebo na opačnou stranu třeba do zoologické zahrady. K přestupní stanici metra Florenc je to pár minut chůze, zastávka tramvají je ještě blíže. V blízkosti funguje množství kvalitních restaurací, kaváren a bister, školy i kulturní instituce.

Interiér 126,2 m2, zahrada 39 m2, balkon 4,7 m2, sklep 3,5 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35695
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  9 300 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  126 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Zahrada
  39 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.