Byt, 2+kk

Moderní světlý byt s balkonem do vnitrobloku leží v 6. podlaží bytového domu s výtahem a privátní udržovanou zahradou. Dům stojí v klidné boční ulici v pěším dosahu smíchovského centra Anděl.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a východně orientovaným balkonem, ložnici s vybavenou šatnou, předsíň a koupelnu (se sprchovým koutem a WC).

Bytový dům Zatlanka byl vystavěn v r. 2007. Podlahy jsou dřevěné stejně jako velkoformátová eurookna stíněná předokenními žaluziemi. Kompletně vybavená kuchyně má spotřebiče Bosch. Obyvatele chrání videotelefon, bezpečnostní vstupní dveře a vchodové dveře do domu na čip, relaxovat mohou na uzavřené zahradě ve vnitrobloku. Vytápění z centrální kotelny v domě. K bytu lze dokoupit 1 parkovací stání v zakladači za 400.000 Kč.

Příjemná lokalita se rozkládá parkem Mrázovka a sady Na Skalce a jen 5 minut chůze od stanice metra Anděl. V docházkové vzdálenosti fungují obchody, kina, restaurace, kavárny, pošta, několik kancelářských komplexů nebo zimní stadion. Cesta do centra je možná metrem i tramvají, výhodou je též blízkost autobusového nádraží Na Knížecí. Jízdy autem urychluje tunelový komplex.

Interiér 52 m2, balkon 3,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35664
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Možnost dokoupení stání v zakladači
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.