Byt, 3+1

Prostorný slunný půdní byt na rozhraní ulic Ovenecká a Veletřžní s výhledy na chrám sv. Víta nebo Letenskou vodárnu a s možností rozšíření o podkroví je umístěn v 6. podlaží pěkně upraveného činžovního domu s novým výtahem až ke dveřím bytu. Jedna z nejkrásnějších pražských ulic Ovenecká v atraktivní čtvrti Letná vede v blízkosti parku Stromovka i Letenských sadů.

Praktická dispozice nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelnu (s rohovou vanou a sprchovým koutem), samostatnou toaletu a komoru.

Vybavení zahrnuje plovoucí podlahy, střešní okna Velux a zajímavá kruhová okna, kuchyňskou linku Hanák a nové vstupní dveře. Hlavní obytnou část zdobí dřevěné trámoví. Vytápění elektrickými přímotopy, ohřev TUV bojlerem. Plochu bytu je možné zvětšit o podkroví (60 m2), který patří k bytu. K jednotce přísluší i sklep. V klidném domě s novou fasádou, výtahem a pěkně upravenými společnými prostory je také místnost na uložení kočárků a kol. Bytové družstvo má příjmy z obchodních prostor v domě.

Ulice Ovenecká je lemována stromy a převážně secesními domy s pečlivě udržovanými předzahrádkami. Na širokém chodníku je vyhrazen pruh pro cyklisty. Kousek od domu začíná Královská obora Stromovka, za pár minut lze dojít do Letenských sadů. V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost – mateřská a základní škola i gymnázium, supermarket, nové velké nákupní centrum, kavárny, bistra a restaurace. Centrum stejně jako stanice metra linek A (Hradčanská) a C (Vltavská) jsou vzdáleny jen několik minut jízdy tramvají. Pro cesty autem je výhodou blízký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér 148 m2, půdní prostor 60 m2, sklep 7,5 m2.

Družstevní vlastnictví (anuita splacena).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nyní nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35583
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  148 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.