Byt, 1+kk

Jižně orientovaný byt leží v 1. patře klasického činžovního domu se zachovanými původními architektonickými prvky ve vyhledávané čtvrti Karlín ležící v širším centru metropole. Kromě skvělé dostupnosti MHD, autem i na kole poskytuje lokalita také služby na vysoké úrovni.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a spacím patrem, koupelna, předsíň a komora.

Součástí vybavení jsou špaletová okna s dvojskly, stropní štuková výzdoba, laminátové podlahy a velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře a kvalitně odhlučněná zeď. Vytápění moderními WAW kamny. Dům je po rekonstrukci, v plánu je úprava fasády. Společné prostory zdobí původní zábradlí, mříže a terrazzo.

Upravená ulice Pernerova je lemována vzrostlými stromy. Dům těsně přiléhá ke kancelářskému komplexu Corso Karlín, přes který lze během chvilky projít ke stanici metra či tramvaje Křižíkova. Díky síti cyklostezek a rovinatému terénu je místo pohodlně dostupné i na kole. V bezprostředním okolí funguje multifunkční prostor Forum Karlín, mnoho kaváren, restaurací a bister, malé obchody i supermarkety, blízko je do velkého parku na Vítkově.

Interiér 50,3 m2.

Byt je v družstevním vlastnictví, převod do OV možný ještě v r. 2020.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35552
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.