Byt, 3+kk

V gurmánské restauraci, galerii nebo kdekoliv na Starém Městě za pár minut. V divadle dokonce za pár vteřin výtahem. Pohodlí života v srdci metropole oceníte v prosvětleném bytě s terasou v 7. podlaží Paláce Dlouhá s moderními prostornými jednotkami určenými k prestižnímu bydlení se zachovanou původní noblesou. Architektonicky významná budova byla vystavěna v r. 1929 ve stylu Art Deco na strategickém místě na nároží Dlouhé třídy a Hradební ulice, v blízkosti Staroměstského náměstí a náměstí Republiky.

Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je propojen s východně orientovanou terasou směřující do boční klidné ulice Hradební. Přístup na terasu má i ložnice s walk-in šatnou, na niž navazuje světlá koupelna se solitérní vanou a velkým oknem do vnitrobloku. Dále je zde druhá menší koupelna, ložnice, zádveří a technická místnost.

Ke standardu vybavení patří dubové parkety, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, repliky původních špaletových oken. K jednotce přísluší parkovací místo v zakladači (nutno dokoupit za 1 000 000 Kč). Budova z dílny pražského expresionistického architekta Paula Sydowa a jeho spolupracovníka Otomara Sušického prošla kompletní rekonstrukcí dle návrhu studia DAM architekti, které pečlivě dbalo na zachování plurality bytových, obchodních a kulturních funkcí paláce.

Při rekonstrukci byla vytvořena Gurmet Pasáž se širokou nabídkou mezinárodních i lokálních potravin, s kavárnou a bistrem. Nachází se zde také vstup do Divadla v Dlouhé. V sousedství funguje galerie NoD, klub Roxy a plno míst, kam zajít na dobré jídlo, pití či za zábavou. V dosahu jsou nákupní možnosti od malých butiků po nákupní centra, mateřská i základní škola, lékařské služby, pošta a vše další potřebné ke každodennímu životu. Pár kroků od domu staví tramvaje a vede vstup do stanice metra.

Interiér 130 m2, terasa 21 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35449
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 370 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  151 m²
 • Parkování
  Nutno dokoupit 1 parkovací místo v zakladači
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.