Byt, 3+kk

Mít práci i zábavu v pěším dosahu, nemuset po kině, divadle či posezení s přáteli řešit taxi. Mít pražské památky před očima jako každodenní kulisu. Přesně to umožnuje prvorepublikový byt s vysokými stropy a 2 balkonky, nacházející se ve 4. podlaží funkcionalistického nárožního domu stojícího v Dlouhé třídě na Starém Městě v blízkosti náměstí Republiky a Staroměstského náměstí.

Z obývacího pokoje a 1 ložnice s balkonkem a en-suite koupelnou je výhled na pěkně upravené domy v Dlouhé třídě, včetně budovy NoD s galerií, divadlem a kavárnou. Druhá ložnice s malým balkonem poskytuje díky orientaci do vnitrobloku klid, v centru města tak vzácný. Dále je součástí plochy bytu centrální koupelna, jídelní prostor s kuchyní, vstupní chodba, samostatná toaleta a úložný prostor. V bytě je klimatizace.

Interiér si díky repasovaným parketám, velkým dřevěným špaletovým oknům a původním dveřím s originálními klikami zachovává svou důstojnou prvorepublikovou atmosféru. O vytápění není třeba se starat, je centrální. K jednotce přísluší sklepní kóje přístupná výtahem.

Umístění na rohu ulic Dlouhá a Rybná umožňuje pěší dosah obchodů, mnoha restaurací, kaváren i služeb včetně škol, lékařů a kultury – jen namátkou lze zmínit například Divadlo v Dlouhé nebo legendární klub Roxy a experimentální prostor NoD s galerií, divadlem a kavárnou, který je přímo naproti domu. Procházky křivolakými uličkami Josefova se neomrzí stejně jako relaxace v zahradě Za svatyněmi u Anežského kláštera. Široké nákupní možnosti nabízejí blízká obchodní centra, moderní Palladium a tradiční Kotva i luxusní Pařížská třída. Místo je snadno dostupné hromadnou dopravou, jen pár minut chůze je vzdálena stanice metra linky B Náměstí Republiky a tramvajová zastávka Revoluční.

Interiér 85,2 m2, dva balkonky cca 4 m2.


Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35448
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  8 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.