Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Tento výjimečný 4pokojový penthouse s velkorysými terasami, umístěný v projektu Einpark, nabízí z nejvyššího 18. podlaží domu panoramatické výhledy na Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina či sad Janka Krále. Poloha novostavby situované v první linii Petržalky zajišťuje rychlé spojení s blízkým centrem či klíčovými dopravními tepnami a cyklostezkami.

Dispozici bytu s orientací na jih, západ a sever tvoří velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou se vstupem na dvě terasy (27 m2 a 13 m2 ), s dominantním výhledem na Bratislavský hrad a na Petržalku. V první části vstupní haly vedou dveře do ložnice se samostatnou koupelnou, v druhé je vstup do dvou samostatných ložnic s další koupelnou. Součástí bytu je i komora a šatna.

Penthouse je vybaven okny Schüco se zvukotěsnými hliníkovými rámy, izolačními trojskly s elektronicky ovladatelnými exteriérovými žaluziemi. Regulaci tepla zabezpečuje dvouzónový digitální termostat, který rozděluje regulaci na denní a noční zónu. Součástí je podlahové topení, vytápění bytu zabezpečené fan-coil jednotkami, kamerové systémy, protipožární bezpečnostní vstupní dveře.
Standard bytu zahrnují podlahy, interiérové ​​dveře, obklady, dlažby, sanita pocházející od renomovaných výrobců Duravit, Geberit, Hansgrohe, Rako, Klassen (dokončení dle výběru klienta).
Součástí bytového domu bude exkluzivní vstupní hala s lobby s 24/7 recepcí a bezpečnostní službou.

Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost – sousední administrativní budova Einpark Offices nabídne nákupní pasáž s obchody, restauracemi a kavárnami. V blízkosti jsou také mateřské i základní školy a gymnázia či obchodní centrum Aupark spojené s blízkým pěším mostem. Zastávka autobusu v těsné blízkosti před novostavbou. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední napojení na cyklostezky do Rakouska či Maďarska.

K bytu je možné si zakoupit 4 parkovací stání v podzemní garáži velikosti 17,5 m2. Cena parkovacího stání je 49 900 eur s DPH. Pro vlastníky je připravena i možnost osazení nabíječky elektromobilu u garážového stání.

Interiér 168 m2, terasy 40 m2 (27 m2 + 13 m2).

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  168 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  35365
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.