Byt, 4+kk

Citlivě zrekonstruovaný mezonetový byt se 3 ložnicemi, 3 koupelnami, šatnou a pavlačí se nachází ve 3. a 4. podlaží činžovního domu s dlouhou historií, stojícího v místě bývalého kláštera, v centru Prahy a zároveň stranou hlavních městských tepen.

Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice s en-suite koupelnou a přístupem na pavlač sloužící jako balkon, dále centrální koupelna, hala a šatna. V podkroví jsou umístěny 2 pokoje: jihovýchodní s okny do vnitrobloku (19 m2) a severozápadní do ulice (29 m2), koupelna a schodišťová chodba.

Interiéru dodávají na útulnosti dubové podlahy, šestitabulková špaletová okna, dveře z masivu nebo přiznané dřevěné trámy. Moderní stylová kuchyně je plně vybavena vestavěnými spotřebiči. Vytápění plynovým kotlem Junkers. K jednotce přísluší sklep. Pečlivě udržovaný dům s novým výtahem prošel kompletní rekonstrukcí, která dala vyniknout kráse původních architektonických prvků včetně kamenného schodiště.

Unikátní poloha v sousedství botanické a Kateřinské zahrady dává zapomenout na přítomnost města, jehož služby jsou však v rychlém dosahu pěšky či MHD. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena 50 metrů, v docházkové vzdálenosti je též stanice metra i tramvají Karlovo náměstí. V okolí fungují školy od mateřských přes gymnázium až po Lékařskou a Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, Všeobecná fakultní nemocnice, vyhlášená porodnice U Apolináře, samozřejmě také obchody, restaurace a kavárny.

Interiér 137,2 m2, pavlač (ve výlučném užívání) 10 m2, sklep 3,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35358
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.