Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 3+kk, 6.NP, č. 62

Nově vznikající klimatizovaný byt s terasou a industriálním nádechem z dílny renomovaného architektonického studia Rangherka 5 se nachází v 5. patře nového projektu Orelská 13 v klidné lokalitě pražských Vršovic. Dokončení bytu je plánované na 4Q/2021.

Tento mezonet nabídne obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dále ložnici s francouzskými okny a terasou, koupelnu se sprchou a toaletou. Ve druhé úrovni se bude nacházet galerie/pracovna a ložnice oddělená industriální skleněnou příčkou s en-suite koupelnou s vanou a toaletou. Všechny ložnice jsou orientované do klidného, uzavřeného vnitrobloku se vzrostlou zelení.

Interiér bytu bude vybaven kvalitními materiály s designovými prvky na míru včetně klimatizace skryté do podhledů, prosklených industriálních stěn, masivní dřevěné podlahy (kartáčovaný kouřový dub), designového schodiště, přiznaného zdiva, industriálních radiátorů, velkoformátových truhlářských prvků důmyslně zakrývajících např. otopná tělesa, elektrického zastínění ateliérových oken do ulice, stylových koupelen s velkoformátovým obkladem nebo kuchyňskou linkou s kamennou nebo Corianovou deskou. Podlaha na terase včetně obložení jejich stěn bude z tropického dřeva bangkirai. Součástí kupní ceny je také sklep. Zaparkovat lze pohodlně před domem v nově zavedené modré zóně pro rezidenty.

Lokalita Vršovic prochází dynamickou proměnou, za kterou stojí nejen městská část, ale i řada sousedských projektů a iniciativ. Nejzářivějším příkladem nové tváře Vršovic je ulice Krymská, kterou deník The New York Times označil za jednu z 12 nejoblíbenějších evropských ulic. Krymská i její okolí překypují ryze lokálními podniky – od bister, kaváren a domácích pekáren až po komorní kino, jógové studio a nejrůznější pop-up projekty. Nedaleko se nachází Havlíčkovy sady s vlastní vinicí a na opačné straně sportovní areál s bazénem nebo nákupní centrum. Tramvajová zastávka je vzdálená 250 metrů od domu, do centra Prahy se dostanete za pár minut. Autem se snadno napojíte na Jižní spojku.

Podlahová plocha 72,54 m2, zastřešená terasa 3,96 m2, sklep 1,8 m2.
Interiér dle prohlášení vlastníka 59,4 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.orelska13.cz.

Vizualizace zobrazují budoucí podobu nabízeného bytu.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Terasa
  4 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  35311
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.