Byt, 3+kk

Prostorný byt s lodžií a 2 garážovými stáními leží ve 2. podlaží rezidence River Diamond s nonstop recepcí, ostrahou a půvabnou privátní zahradou v japonském stylu s vodními prvky ve vnitrobloku. Dům stojí ve vyhledávaném Karlíně se skvělou dopravní dostupností, jedinečnou polohou u parku a přívozu i v blízkosti golfového hřiště.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, spojený prosklenou stěnou s lodžií, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, WC), druhá ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, předsíň, chodba a technická místnost. Obě ložnice jsou orientovány do zahrady ve vnitrobloku.

Standard zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná eurookna, bezpečnostní vstupní dveře, vstup do domu na čip. Kuchyňská linka je plně vybavena. Vytápění centrální. K jednotce přísluší 2 garážová stání přístupná pohodlně výtahem. V rezidenci, která v r. 2007 získala titul Stavba roku, funguje recepce, ostraha, správce, technická podpora a je zde možnost parkování pro návštěvy.

Komplex se rozkládá na pomezí Karlína a Nového Města, v místě s kompletní občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením. Oblíbená čtvrť Karlín nese své jméno na počest rakouské císařovny a české a uherské královny Karolíny Augusty Bavorské. Dříve industriální čtvrť nyní splňuje nároky i těch, kteří vyhledávají prestižní bydlení s kompletními službami a těsnou blízkostí centra. Tam se lze snadno dostat nejen tramvajemi a metrem, ale i pěšky či na kole – přímo za domem vede bezpečná cyklostezka. V blízkosti rezidence je park, prodejna potravin, fungují zde kavárny, bistra, restaurace, mateřská a základní škola i gymnázium, lékárna, poliklinika, obchody, množství kancelářských budov nebo multifunkční sál Forum Karlín. Cesty autem usnadňuje snadný nájezd na magistrálu.

Interiér 139 m2, lodžie 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35214
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  8 670 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  139 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  143 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.