Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nákladně zrekonstruovaný byt s designovým interiérem a výhledem na Petřín je umístěn ve 2. patře pavlačové budovy bez výtahu, jejíž historie sahá do 16. století. Unikátní lokalita s dobovou atmosférou se nachází v klidné části Malé Strany mezi Seminářskou zahradou a romantickou Čertovkou.

Světlý a vzdušný interiér je rozdělen na rohový obývací pokoj, hlavní ložnici se šatnou, 1 ložnici do vnitrobloku, kuchyni s jídelnou, koupelnu a vstupní halu s úložnými prostory.

Byt je po nedávno dokončené kompletní rekonstrukci. K nadstandardnímu vybavení patří designová koupelna s podlahovým vytápěním, italskou dlažbou, stěrkou a zlatými bateriemi nejvyšší třídy značky Grohe, dubové třívrstvé podlahy, nové repliky interiérových dveří, nová špaletová okna s dřevěnými parapety, zvuková izolace v ložnici a obytné kuchyni, německá kuchyňská linka se spotřebiči Miele, lednicí Liebherr, baterií Grohe a pracovní deskou z drceného kamene Technistone (na kuchyni běží 20letá záruka). Bezpečí zajišťují protipožární vstupní dveře a zabezpečovací systém. Vytápění je řešeno tichým elektrokotlem (díky přípojce plynu je možné vyměnit za plynový kotel). K jednotce přísluší zděná komora s oknem a sklep.

Dům s vysokou historickou a architektonickou hodnotou stojí v klidné malostranské ulici v blízkosti několika ambasád, v půvabné lokalitě přezdívané pražské Benátky. Společné prostory domu prošly rekonstrukcí v roce 2019. V bezprostřední blízkosti se nachází nejpůsobivější místa staré Prahy – Čertovka, Kampa, Karlův most nebo nádherné šlechtické zahrady pod Pražským hradem. Kousek od domu je tramvajová zastávka a stanice lanové dráhy na Petřín. Okolí nabízí širokou nabídku restaurací, kaváren a obchodů, ale také školy všech stupňů, galerie, divadla a úřady.

Podlahová plocha 88 m2, komora na patře 1,6 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35184
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.