Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Světlý podkrovní byt se dvěma balkony, přímým výstupem z výtahu, v nejvyšším podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu z r. 1907 s předzahrádkou v prestižní lokalitě Prahy 7 Letná. Upravená jednosměrná ulice lemovaná zelení vede ke Královské oboře Stromovka, v blízkosti jsou veškeré služby i tramvajová zastávka.

Plochu bytu v 6. podlaží tvoří téměř 50metrový prostor s obývacím pokojem, přípravou na kuchyni, jídelnou v zimní zahradě a s balkonem, 3 ložnice; jedna s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, druhá s vlastním balkonem, dále centrální koupelna, samostatná toaleta, komora a hala se vstupem do výtahu. Oba balkony jsou orientované na severovýchod do zeleného vnitrobloku.

Vybavení zahrnuje parketové podlahy, nová dřevěná okna, bezpečnostní vchodové dveře (třída 3) a designové dobové vypínače. Dům je nyní kompletně renovován včetně střechy, stoupacího vedení i rozvodů, upraveny jsou společné prostory se zachovanými původními secesními prvky, výtah je nový. Vytápění zajišťuje centrální kotelna. K bytové jednotce je možné dokoupit sklepní kóji.

Velmi žádaná lokalita Letná leží na rozhraní Bubenče a Holešovic v těsném sousedství Stromovky. Nabízí širokou nabídku služeb na vysoké úrovni včetně nového obchodního centra, gurmánských prodejen, útulných kaváren, tradičních cukráren i moderních bister. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy i gymnázium, dětská hřiště, muzea nebo artové kino, v pěší vzdálenosti jsou také Letenské sady. Rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje ze zastávky Letenské náměstí, cesta ke stanicím metra Hradčanská nebo Vltavská trvá okolo 5 minut.

Podlahová plocha 151,8 m2, balkony 10,4 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  29 000 000 Kč / 1 232 993 €
 • Poplatky za služby
  9 321 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  152 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  162 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35163
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.