Byt, 4+kk

Světlý byt s parkováním a výhledem do parku a širokého okolí je součástí bytového domu z roku 2005 stojícího na příjemném místě v klidné vršovické ulici u Botiče.

Dispozici jednotky nacházející se v 6. (nejvyšším) podlaží tvoří obytný prostor s kuchyní, hlavní ložnice s vlastní koupelnou (s WC), další 2 ložnice, koupelna (s WC), samostatná toaleta, předsíň a šatna.

Současní majitelé byt v r. 2013 částečně zrekonstruovali. Součástí vybavení jsou plastová okna – v obývacím pokoj a hlavní ložnici francouzská, plovoucí podlahy, kvalitní sanita, kuchyňské spotřebiče Bosch nebo vestavné skříně. Vytápění z centrální kotelny. K bytu přísluší komora na patře a 1 parkovací stání v zakladači. Obyvatelé mohou také využívat venkovní parkoviště pouze pro rezidenty se vjezdem na čip.

V bezprostřední blízkosti domu je gymnázium, dětské hřiště, park s cyklostezkou nebo kavárna. V blízkosti funguje také pošta, poliklinika, několik sportovišť, drobné obchody i velké nákupní centrum Eden. Místo je dobře dostupné MHD, kousek od domu staví tramvaje a autobusy, přímé spojení s centrem zajišťují též vlaky z nedalekého vršovického nádraží. Cesta na Hlavní nádraží trvá 5 minut.

Interiér 100,5 m2, sklep 1,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35153
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Parkování
  Parkovací místo v zakladači, možnost parkování dalšího vozu před budovou
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.