Byt, 1+1

Klimatizovaný byt srdci pulzujícího Karlína se střešními okny orientovanými do klidného vnitrobloku se nachází v 5. podlaží dobře udržovaného domu s výtahem v bezprostřední blízkosti městského parku i zastávek MHD včetně metra.

Zdařilá půdní vestavba z roku 2005 je moderního vzhledu a její dispozice nabízí předsíň se vstupem do koupelny a kuchyně s jídelnou. Dále pokračuje hlavní obytný prostor s dvojitou výškou stropu, spacím patrem a místem pro domácí kancelář.

Vybavení zahrnuje dřevěná střešní okna se žaluziemi, přiznané tramy, základně vybavenou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň u vstupu, keramickou dlažbu v kuchyni a laminátovou podlahu v obývacím pokoji, plynový kotel (instalován před 5 lety) a klimatizaci. SVJ plánuje rekonstrukci střechy, na kterou je ve fondu oprav dostatek prostředků.

Dům sousedí s parkem u kostela sv. Cyrila a Metoděje, jen pár kroků je tramvajová zastávka Karlínské náměstí a stanice metra B Křižíkova, a jednu zastávku také autobusové nádraží Florenc. Místo je skvěle dostupné i autem s možností parkování před domem v zóně pro rezidenty. V okolí je veškerá občanská vybavenost, pošta, služby i množství restaurací, kaváren a společenského vyžití.

Interiér 49,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35112
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.