Byt, 4+1

Byt se 2 koupelnami a čtyřmi neprůchozími pokoji, je umístěn ve 3. podlaží činžovního domu s výtahem. Ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Vinohrad a Žižkova je vše potřebné na dosah ruky a centrum je vzdáleno pár minut jízdy metrem nebo tramvají.

Dispozici tvoří obývací pokoj, 3 samostatné ložnice, z toho 2 orientované do klidného zeleného vnitrobloku, dále obytná hala s kuchyní a jídelnou, koupelna s vanou, druhá koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a komora.

Součástí vybavení jsou parkety, plastová okna se žaluziemi, kompletní kuchyňská linka a videotelefon. Vytápění plynovým kotlem. Budova je po rekonstrukci, obyvatelé mají přístup na společnou upravenou zahradu.

Dům stojí v blízkosti Flory a náměstí Jiřího z Poděbrad. V pěším dosahu je velké obchodně-zábavní centrum i pravidelný farmářský trh, velké množství restaurací, kaváren a obchodů, také mateřská a základní škola. Lokalitu zpříjemňuje městská zeleň v Riegrových a Mahlerových sadech a v parku na Parukářce.

Interiér 95,8 m2, sklepní kóje 4,3 m2.

Bytová jednotka je v současnosti pronajata za 32.000 Kč plus poplatky do konce května 2020. Jedná se o družstevní vlastnictví, při převodu se neuplaňuje daň z nabytí nemovitosti.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35069
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.