Byt, 3+kk

Standard luxusních apartmánů světových metropolí, balkon s výhledem na Týnský chrám, prestižní lokalita. Klimatizovaný byt se nachází v domě stojícím v samém srdci Starého Města na Dlouhé třídě, která je vyhledávaná zejména milovníky dobrého jídla a módy.

Místem pro příjemné setkávání rodiny i přátel je prostorný (65 m2) obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou. Klid pro odpočinek poskytují 2 ložnice, jedna s jihovýchodně orientovaným balkonem. Obě ložnice mají vlastní koupelnu, u vstupní haly je samostatná toaleta.

Útulný interiér zaujme na první pohled kvalitou pečlivě vybraných materiálů. Podlahy jsou dubové (kartáčovaný olej) stejně jako obložení, koupelny zdobí stěrka, velkoformátové slim obklady Del Conca Boutique Armani a sanitární zařízení Alape, Duravit, Paffoni, Kaldewei nebo Hüppe. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Bora a AEG a pracovní deskou i obkladem z bračského vápence. Nábytek je vyroben na míru nebo vybrán v showroomu Konsepti, zdobí ho ručně vyráběné úchytky Baccman & Berglund. Designová svítidla jsou značek Moooi, Foscarini a Modular. Optimální teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace Toshiba.

Historická budova stojí nedaleko evangelického kostela U Salvátora, katolického sv. Ducha i Španělské synagogy, v blízkosti Staroměstského náměstí a Pařížské třídy. Okolí nabízí pestrou paletu restaurací všech možných chutí, obchody včetně butiků zvučných světových i českých jmen, ale také školy všech stupňů nebo lékařské služby. Místo je snadno dostupné metrem i tramvají. Možnost příjemné relaxace v zeleni poskytuje nedaleká zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera.

Interiér 122,1 m2, sklepní kóje.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35032
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  122 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.