Byt, 2+1

Prostorný byt s vysokými stropy a krbem se nachází v 5. podlaží zrekonstruovaného pavlačového domu z r. 1850 stojícího přímo v centru Nového Města, v romantické klidné uličce nedaleko Národního divadla a Žofína.

Současnou dispozici tvoří 45metrový obývací pokoj, světlá samostatná kuchyně, ložnice, velkoryse pojatá vstupní hala s okny na pavlač, koupelna, samostatná toaleta, velká místnost, která se dá využít jako šatna / případně jako pracovna a spíž.

Vybavení zahrnuje nová špaletová okna s trojskly, parkety (nové nebo repasované), podlahové vytápění v koupelně, kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči Siemens, krb (nutno vyvložkovat komín) a zabezpečovací zařízení. Vytápění novým plynovým kotlem Buderus. V domě je výtah, k jednotce přísluší sklepní kóje.

Přímo u domu funguje mateřská a základní škola, doslova na dosah ruky je náměstí Václava Havla a Národní divadlo. Lokalita poskytuje veškeré výhody bydlení v centru – výběr z restaurací, kaváren, obchodů a kulturních institucí, perfektní dostupnost metrem i tramvají, ale také zelená zákoutí například na Slovanském nebo Střeleckém ostrově.

Interiér 111,2 m2, sklep cca 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34958
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 900 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.