Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Unikátní nabídka bytové jednotky s vlastním výtahem či terasami se zelení a výhledem na metropoli. Exkluzivní rezidence Windshell Naradhiwas, která stanoví nové standardy v thajského moderního bydlení, se nachází v samém centru města ve čtvrti Sathorn.

Variabilní prostor jednotky lze rozdělit na 3 ložnice s vlastní koupelnou, velký obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyni. Na obou koncích bytu umožňují velká francouzská okna „od podlahy ke stropu“ vstupy na rozlehlé zahradní terasy s panoramatickým výhledem na město.

Jednotka bude předána ve stavu shell & core, což Vám poskytuje možnost přizpůsobit interiér k vlastním představám, zároveň budete mít k dispozici odborné designéry. Windshell Naradhiwas byl pečlivě navržen týmem se zkušenostmi s luxusními rezidencemi a s vášnivou touhou poskytovat skutečně jedinečné zážitky. Podílel se také na stavbě mrakodrapu MahaNakhon a Ritz-Carlton Residence. Projekt zahrnuje rozlehlou zahradu, vstupní halu v přízemí a dostatek parkovacích míst. Ve 28. patře jsou společné prostory včetně fitness centra, společné kuchyně, komorní zahrady, společenské místnosti, dětského bazénu a především prostorného plaveckého bazénu s nádherným výhledem na řeku Chaopraya a do širokého okolí.

Budova vzniká v luxusní rezidenční čtvrti Sathorn pouhých 50 metrů od zastávky autobusového spoje, na který navazuje Skytrain. Cesta na mezinárodní letiště Suvarnabhumi trvá 30 minut. V okolí funguje několik nejlepších kulinářských podniků v Bangkoku včetně michelinské restaurace, velké obchodní domy, ale i nemocnice a další služby.

Interiér 453,28 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  453 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34955
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bangkok

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.