Byt, 3+1

Jižně orientovaný byt s příjemným výhledem na náměstí s kostelem svatého Ducha, pár kroků od Pařížské ulice, je situovaný ve 3. patře elegantního secesního domu s výtahem v atraktivní lokalitě v blízkosti Staroměstského náměstí.

Dispozice nabízí slunný obývací pokoj s krásným arkýřovým oknem, plně vybavenou kuchyň s jídelnou, 2 ložnice a 2 koupelny, z nichž jedna otevřená je součásti hlavní ložnice a je vybavená vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. Druhá koupelna má sprchový kout, umyvadlo, toaletu.
Parkety, špaletová okna, rolety, vestavěné úložné prostory. Rekonstrukce proběhla v roce 2009. Kupní cena zahrnuje sklep.

Dům z přelomu 19. a 20. století stojí naproti Španělské synagoze a pár kroků od Pařížské ulice. Lokalita poskytuje komfort veškerých služeb, množství oblíbených restaurací, značkových butiků, kvalitních lahůdkářství i kulturního vyžítí. Zastávka tramvaje je vzdálena jen pár kroků, v pěším dosahu je i stanice metra linky A Staroměstská. Procházkou přes most lze dojít do rozlehlých Letenských sadů.

Interiér 114,5 m2 dle zaměření architekta (v prohlášení vlastníka uvedeno 109,8 m2), sklep 5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34944
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.