Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Klimatizovaný byt je umístěn v elegantní výškové budově Ritz-Carlton Rezidence, která představuje to nejlepší ze současné thajské architektury. Obytná věž ManaNakhon s balkony a terasami se tyčí do výšky 314 m a na první pohled zaujme vzhledem připomínajícím rozptýlené pixely.

Vkusně zařízený apartmán Sky se nachází v 58. patře a nabízí úchvatný panoramatický výhled na řeku a okolní město. Součástí jsou 3 ložnice, 4 koupelny, obývací pokoj, jídelna a otevřená kuchyně.

Interiér je dokončen dle nejvyšších specifikací všech luxusních nemovitostí v Bangkoku, součástí vybavení je klimatizace, vestavný nábytek a kuchyně, podlaha z masivního dřeva. V rezidenci získáte veškerý servis, a to na takové úrovni, jakou očekáváte. Funguje zde fitness centrum a recepce, bezpečí zajišťuje 24hodinová ostraha, požární hlásiče a vstup na čip.

Komerční čtvrť je plná mrakodrapů, kanceláří a luxusních kondominií, ale také prodejců pouličního občerstvení nebo člunů brázdících řeku Menam-Čao-Praja. V noci se zdejší život koncentruje do vyhlášených klubů, koktejlových a jazzových barů.

Interiér 343 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  245 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34940
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bangkok

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.