Byt, 2+kk

Ubytovací jednotka s vlastním dvorkem je umístěna v suterénu kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu. Lokalita, v níž se dům nachází, leží na pomezí Vinohrad a Nového Města, jen pár minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea, Hlavního nádraží a Riegrových sadů.

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, ložnici a koupelnu (s vanou a toaletou). Z obývacího pokoje vede vstup na prostorný dvorek ve výlučném užívání.

Nová okna včetně francouzského mají dřevěné rámy, na podlahách je dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Jednotka vznikla v roce 2014 při kompletní rekonstrukci domu a společných prostor.

Místo je skvěle dostupné metrem i tramvají, do centra nebo na vlakové Hlavní nádraží, odkud jezdí přímý autobusový spoj na letiště, lze snadno dojít pěšky. V bezprostřední blízkosti funguje kompletní občanská vybavenost, je zde mnoho restaurací a obchodů, divadla, kluby, ale také poliklinika a veškeré další služby. Velmi blízko se rozkládá park Riegrovy sady s krásným výhledem na panorama města.

Interiér 50,4 m2, dvorek 25,2 m2.

Jednotka je kolaudovaná jako nebytová jednotka se způsobem využití ke krátkodobému ubytování.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34938
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.