Byt, 3+kk

Nový světlý byt odpovídá na otázku, jak najít kompromis mezi životem v metropoli a zároveň v blízkosti přírody. Z velkých oken a terasy se otevírá okouzlující pohled do poklidného okolí domu. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a snadnou dotupnost centra města.

Nízkoenergetický byt s podlahovou plochou 84,5 m2 ve 2. podlaží bytového domu kolaudovaného v roce 2018 disponuje velkým obývacím pokojem, kuchyní na míru vyššího standardu s jídelním koutem a přímým vstupem na prostornou 17m2 terasu s posezením. Dále byt disponuje dvěmi ložnicemi, hlavní koupelnou a samostatnou toaletou. Terasa, kuchyň a jeden z pokojů jsou orientovány na jihozápad.

K vybavení patří vinylová vytápěná podlaha, dvojitá plastová okna s bezpečnostní fólií, plně vybavená kuchyně se spotřebiči Siemens. V předsíni a obývacím pokoji jsou betonové stěrky, v celém obývacím pokoji je dřevěný obklad stěny, v koupelně je vana a baterie Jika, obklady Rako a vinylová podlaha. Klimatizace v kuchyni vychladí a zateplí celý byt, před sluncem ochrání venkovní markýzy u kuchyně a ložnice. Byt je vybaven smart osvětlením Philips HUE, všechna svítidla v hlavním obývacím prostoru lze ovládat telefonem (stmívat, měnit barvy, nastavovat poziční osvětlení). Byt je zajištěn alarmem a opatřen trezorem. Veškeré zařízení a nábytek je součástí kupní ceny. K bytu přísluší garážové stání a sklep.

Lokalita poskytuje komfort veškerých služeb. V blízkosti je mateřská i základní škola, množství obchodů, kaváren a restaurací. Okolí nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času. V pěší vzdálenosti se nachází přírodní památka Obora v Uhříněvsi a rybník Nadýmač.

Interiér 84,5 m2, terasa 17 m2, sklep 3,33 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34895
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.