Byt, 3+kk

Světlý byt s vysokými stropy a výhledem na Pražský hrad i vrch Vítkov leží ve 3. podlaží zrekonstruovaného činžovního domu. Stále oblíbenější lokalita s mnoha parky se rozkládá v širším centru Prahy, snadno dostupném tramvají i pěšky.

Dispozici tvoří rohový obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnice, prostorný dětský pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, vstupní hala a chodba. K bytu náleží sklep.

Byt je po nedávno dokončené částečné rekonstrukci. Součástí vybavení jsou repasované parkety, původní špaletová okna, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebičemi Whirpool a Electrolux. Vytápění z centrální plynové kotelny.

V pěším dosahu jsou stanice metra, autobusová a tramvajová zastávka nebo Hlavní nádraží s vnitrostátními i mezinárodními linkami. V blízkosti je také kompletní občanská vybavenost včetně mnoha obchodů, kaváren, restaurací či mateřských a základních škol, sídlí zde i Vysoká škola ekonomická. Sportovně-relaxační vyžití nabízí cyklostezka procházející přímo kolem domu (přístupná zadním vchodem), park na vrchu Vítkov, Riegrovy sady nebo Rajská zahrada.

Užitná plocha 101,18 m2, sklep 9,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34754
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.