Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nedávno zrenovovaný byt s působivým interiérem kombinujícím moderní prvky s tradičními je situovaný ve 2. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu stojícího v ulici lemované stromy na rozhraní Vršovic a Vinohrad.

Dispozici tvoří obytná kuchyně s jídelnou a jižně orientovaným balkonem, 2 ložnice s okny do vnitrobloku, koupelna, velká šatna s prádelnou, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala.

Součástí vybavení je systém inteligentní domácnosti (ovládání topení s možností samostatné regulace v jednotlivých místnostech, intenzity osvětlení, stahování rolet), bezúchytková kuchyňská linka se spotřebiči Siemens, podlahové vytápění, dřevěná špaletová okna s izolačním těsněním a roletami, obklady italské značky Marazzi, sanita Roca nebo bezpečnostní vstupní dveře zn. Mottura (třída 3).

Secesní dům, který byl v nedávné době plně zrekonstruován, je součástí noblesní části Vršovic. V okolí funguje mnoho kaváren, bister a restaurací, jsou zde obchody, mateřské a základní školy a dětská hřiště. 5 minut autobusem se lze od domu dostat ke stanici metra a tramvají Náměstí Míru. Autobusová zastávka je pouze pár kroků od domu. V rychlém dosahu je také velké nákupní centrum Eden a mnoho sportovních příležitostí (fotbalový, lehkoatletický i zimní stadion, sportovní hala nebo krytý plavecký bazén a koupaliště).

Podlahová plocha 87,4 m2, balkon 2,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34643
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.