Byt, 3+kk

Nový slunný mezonetový byt s terasou a výhledem je součástí zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, stojícího v boční ulici na rozhraní Vinohrad a Nového Města, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Dispozici vstupní úrovně v 5. podlaží tvoří otevřený obytný prostor s přípravou na kuchyňskou linku, vstupní hala a toaleta. V patře je hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další ložnice, koupelna a galerie. Z obou ložnic lze vstoupit terasu orientovanou do vnitrobloku.

Interiér je dokončen ve vysokém standardu, který zahrnuje mj. celoplošně lepené dřevěné podlahy, přípravu na klimatizaci, italské designové dlažby a obklady. Vytápění zajišťuje úsporný plynový kotel. Dům je po rekonstrukci inženýrských sítí, střechy, společných prostor a fasády, výtah je nový prosklený. K jednotce přísluší sklepní kóje.

Kousek od domu je stanice metra a tramvaje I. P. Pavlova a Muzeum, v docházkové vzdálenosti se nachází kompletní občanská vybavenost (obchody, restaurace, kluby, kina i divadla). Z blízkého Hlavního nádraží jezdí mnoho vnitrostátních i mezinárodních vlaků a je odsud přímé autobusové spojení s letištěm. Přes nedávno revitalizované Čelakovského sady lze během chvilky dojít na Václavské náměstí, možnost relaxace v zeleni nabízejí nedaleké Riegrovy sady.

Podlahová plocha 112,6 m2, terasa 6 m2, sklep 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34568
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  119 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.