Byt, 2+kk

Světlý, nadstandardně vybavený byt s parkováním a vlastní předzahrádkou s vířivkou je součástí domu z roku 2012/2013, který se nachází v moderní rezidenční čtvrti rozkládající se nedaleko stanice metra a obchodní zóny na Zličíně.

Plochu jihozápadně orientovaného bytu po rekonstrukci tvoří vstupní chodba, vybavená šatna, velký propojený prostor obývacího pokoje, otevřené kuchyně a jídelny umístěné ve slunném atriu s navazující venkovní terasou a zahradou, dále ložnice, koupelna (s walk-in sprchou) a samostatná toaleta.

Jednotka se systémem inteligentní domácnosti je nabízena včetně veškerého vybavení. Kuchyně má barové sezení, kuchyňskou desku a dřez z Technistone, americkou lednici se zabudovaným ledovačem a filtrovanou vodou, spotřebiče Bosch a Gorenje (indukční varná deska), zabudovanou stropní digestoř Faber na dálkové ovládání. Obývací pokoj má ambientní osvětlení Philips Hue, šatna automatické čidlo na světlo. K vybavení dále patří například blackout závěsy v ložnici, vyhřívaná podlaha v koupelně, pračka a sušička Bosch s ovládáním přes chytrý telefon, markýza nad terasou, vířivka Intex, zavlažovací systém trávníku, bezpečnostní kamera Netatmo Presence a mnoho dalších prvků zajišťujících komfortní bydlení. Dřevěné oplocení zahrady zaručuje dostatek soukromí. K jednotce přísluší garážové stání, na něj navazující sklep se zásuvkou na dobíjení elektromobilu a přístup do společné kolárny. Vytápění je z centrální kotelny v domě.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází sportoviště, restaurace, několik dětských hřišť a park Na Prameništi. Cesta ke stanici metra trvá autobusem pouhé 3 minuty, za necelou čtvrthodinu lze dojít k metru a do obchodně-zábavního centra i pěšky. Cesty autem usnadňuje rychlý nájezd na Pražský okruh. Kousek od domu se můžete napojit na cyklostezky a poznávat pěkné okolí, například přírodní památku Hostivické rybníky, skanzen v Červeném Újezdě nebo velký přírodní park Povodí Kačáku.

Interiér 65 m2, zahrada 47 m2 (z toho terasa 15 m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34529
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 484 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Zahrada
  47 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.