Byt, 3+kk

Podkrovní byt s terasou orientovanou do klidného vnitrobloku je součástí architektonicky významného rondokubistického bloku domů z roku 1921 od architekta Rudolfa Hraběte. Rozmanitá čtvrť Holešovice leží v širším centru města a vyniká především šíří služeb a bohatou kulturní nabídkou.

Dispozici bytu v 7. podlaží tvoří obývací pokoj s jídelnou, částečně oddělenou kuchyní a východní terasou, dále 2 ložnice, vzdušná koupelna (s vanou), samostatná toaleta a vstupní chodba se šatnou.

Byt vznikl při rekonstrukci domu a byl zkolaudován koncem r. 2008. Krov v obývacím pokoji a ložnicích má výšku 3,5 m. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, dřevěná klasická a střešní okna s vnitřními žaluziemi, vestavěnou skříň v předsíni a kompletní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. K jednotce přísluší sklep. Dům s výjimečnou architekturou má nový výtah a udržované společné prostory. Ve vzdaleností 100 m je možnost pronájmu krytého parkovacího stání (Rosmarin Business Center).

Blok domů s prolukami se vzrostlými stromy stojí v boční jednosměrné ulici. V blízkém okolí funguje mnoho bister, kaváren a restaurací, téměř u domu je mateřská a základní škola, pošta či lékárna. V krátké docházkové vzdálenosti je multikulturní zařízení La Fabrika, kreativní centrum Vnitroblock i Pražská tržnice s celoročním farmářským trhem, supermarkety, oblíbeným obchodem s počítači a elektronikou nebo hobbymarketem. 400 metrů od domu je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra, v pěším dosahu je stanice metra linky C Vltavská. Blízká Argentinská ulice usnadňuje cesty autem do centra i ven z města.

Interiér 92,4 m2, terasa 7,75 m2, sklep 3,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34460
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.