Byt, 3+kk

Moderní byt prosvětlený velkoformátovými francouzskými okny s přístupy na lodžii a balkon je součástí energeticky úsporného obytného komplexu Sadová s podzemním parkováním a výtahem. Rezidence je zasazena do klidné, zelené lokality brněnské čtvrti Královo Pole, v bezprostřední blízkosti lesoparku.

Dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní a jižně orientovanou lodžií, 2 ložnice se vstupy na západní balkon, 2 šatny, koupelna, samostatná toaleta a předsíň.

Do vybavení patří tříkomorová izolační okna s hliníkovými rámy a venkovními žaluziemi Climax, plovoucí laminátové podlahy, keramická dlažba, dveře vyšší rady značky Sapeli a bezúchytková kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. K jednotce přísluší garážové stání a úložná komora, která se nachází přímo na patře. Obyvatelům domu je k dispozici prostorná kočárkárna a uzamykatelná kóje na kola.

V suterénu domu funguje obchod a kavárna, v blízkosti soukromá mateřská škola. Lokalita se postupně rozvíjí, aby brzy nabídla plnohodnotné služby a snadnou dostupnost (v plánu je například vytvoření 2 parků, rozšíření zastávek MHD, výstavba mateřské školy a mostního propojení s Lesnou). V současnosti zajišťuje dopravní spojení autobusová linka, která vede k nádraží Brno-Královo pole s vlakovými, trolejbusovými i tramvajovými zastávkami. Nachází se zde také supermarkety a další obchody, školy, lékárny a veškerá další občanská vybavenost. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Svitavskou radiálu. Přímo od domu lze podnikat pěší i cyklistické výlety do blízkých lesů.

Interiér 88 m2, terasa 12 m2, balkon 10 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34274
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  1x garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.