Byt, 4+1

Novostavba mezonetového bytu s terasou je součástí komorního nízkoenergetického bytového domu s pouhými 3 jednotkami, který byl právě dostavěn na klidném místě okrajové části Prahy 10 – Benice, uprostřed přírodního parku Botič-Milíčov.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj se vstupem na zahradní terasu, na pokoj navazuje jídelna s přípravou na kuchyňskou linku. Dále je zde pracovna, koupelna (se sprchovým koutem) a předsíň. V podkroví jsou 2 ložnice a centrální koupelna se sprchovým koutem, vanou, toaletou a 2 umyvadly.

Ke standardu vybavení patří dřevěné podlahy, okna s plastovými rámy tmavé barvy a s izolačními trojskly, systém cirkulace vzduchu a rekuperace nebo bezpečnostní vstupní dveře. K jednotce přísluší 2 venkovní parkovací stání.

V bezprostřední blízkosti je fitness a wellness centrum, koupaliště, restaurace a dětské hřiště. V místě funguje také bilingvní mateřská škola nebo knihovna. Základní škola, obchody, zdravotnické a další služby jsou v Uhříněvsi, vzdálené pár minut jízdy autem nebo autobusem. Odtud také jezdí přímé vlakové spoje do centra. V krátké dojezdové vzdálenosti je velká obchodně-zábavní zóna Čestlice nebo mezinárodní škola Sunny Canadian School. V okolí, které je součástí přírodního parku Botič-Milíčov, vede několik turistických tras.

Podlahová plocha 144 m2, zahrada 240 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34143
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  2 venkovní parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.