Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný světlý a vzdušný mezonetový byt s interiérem ve skandinávském stylu se nachází v posledním podlaží nárožního secesního domu s výtahem. Dům je situován v boční ulici kousek od Stromovky, Výstaviště a Veletržního paláce.

Ve vstupní úrovni bytu (v 7. podlaží) je umístěn otevřený obytný prostor s jídelnou a kuchyní, ložnice, mezonetový dětský pokoj, koupelna, šatna, předsíň a komora s přípojkou na pračku a sušičku. Galerie v patře je vyhrazena pro relaxaci a pracovnu.

Rekonstrukce interiéru proběhla před 2 lety. Součástí vybavení jsou kvalitní vinylové plovoucí podlahy s korkovým podkladem, dlažba v předsíni, komoře a koupelně, dřevěné dveře s nadstandardní výškou 210 cm na míru od truhláře. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči AEG a Electrolux (indukční varná deska, myčka, trouba, mikrovlnná trouba) a pracovní deskou z dubového masivu. Vytápění plynovým kotlem. K jednotce přísluší prostorný sklep. Dům je po kompletní rekonstrukci, parkování pro rezidenty vyhrazuje modrá zóna.

Ulice lemovaná stromy
vede stranou od hlavních komunikací. V pěším dosahu je mateřská, základní a umělecká škola, Sokol, několik kaváren a restaurací, supermarket a také nově otevřené obchodní centrum. Místo nabízí i kulturní vyžití – blízko je do Národní galerie, artového kina Oko nebo na Výstaviště. Na nedalekém Řezáčově náměstí se konají celoroční farmářské trhy. Výhodou lokality je též snadná dostupnost centra tramvají i metrem, blízký vstup do rozlehlého parku Stromovka a snadné napojení na cyklostezku podél Vltavy.

Interiér 113,1 m2 (dle Prohlášení vlastníka je výměra 90,1 m2 + galerie v patře 23m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34023
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 376 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.