Byt, 3+1

Velmi světlý byt s krytým balkonem a unikátními výhledy na Prahu je situovaný ve 2. podlaží moderního viladomu od studia A69 s nonstop recepcí, ostrahou, podzemním parkováním, výtahem a privátní zahradou se soukromým vstupem do zahrady Kinských.

Interiér bytu tvoří kuchyně s jídelnou a francouzskými okny s výhledem do zeleně, obývací pokoj a hlavní ložnice s přístupy na balkon orientovaný na jihovýchod do zahrady, druhá ložnice, koupelna (s masážní vanou, 2 umyvadly, bidetem a WC), prostorná technická a úložná místnost, samostatná toaleta, vstupní hala a zádveří.

V celém bytě jsou dřevěné podlahy (v koupelně skleněná mozaika), velkoplošná okna "od podlahy ke stropu" jsou také dřevěná. Vybavení dále zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, kompletní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči (sporák plynový, trouba elektrická zn. Siemens) a množství vestavěných skříní. Vytápění podlahovými konvektory. Součástí kupní ceny je garážové stání a sklep.

Klidná lokalita na rozhraní Prahy 5 a 6 nedaleko strahovského stadionu nabízí především široké možnosti sportovního vyžití a procházek v zeleni, pěšky lze dojít na Petřín i Ladronku. Kompletní občanská vybavenost je v krátké dojezdové vzdálenosti. Autobusy z blízké zastávky zajišťují spojení ke stanicím linek metra A a B (Dejvická, Karlovo náměstí nebo Anděl), jezdí zde také přímý autobusový spoj na letiště.

Interiér 105,14 m2, balkon 12,41 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33860
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Balkón
  13 m²
 • Celková plocha
  118 m²
 • Parkování
  Garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.