Byt, 2+kk

Kompletně nadstandardně vybavený slunný byt s lodžií a balkonem je umístěn v 7. (posledním) podlaží nedávno dokončeného bytového domu v projektu Rezidence Waltrovka, který získal v roce 2018 ocenění Realitní projekt roku. Zcela nová moderní rezidenční čtvrť v Praze 5 disponuje širokou nabídkou služeb a leží v rychlém dosahu obchodně-zábavního centra Anděl i v blízkosti velkých přírodních parků.

Rohový obývací pokoj s kuchyní nabízí množství světla, vstup na východní lodžii i jižní balkon a výhled na jednu z dominant areálu – Budovu W. Z předsíně s vestavnými skříněmi vedou dveře do ložnice s přístupem na lodžii, do koupelny a také do obytného prostoru.

Nadstandardní vybavení zahrnuje plovoucí dřevěné podlahy s kvalitní kročejovou izolací, dřevěná eurookna s trojskly a předokenními, dálkově ovládanými žaluziemi, dýhované interiérové dveře o výšce 210 cm, vstupní bezpečnostní dveře, velkoformátové keramické obklady, kuchyňské spotřebiče a pračku AEG, bezdotykové ovládání osvícení kuchyňské linky, sanitární zařízení značek Villeroy & Boch a Kaldewei, videotelefon, detektor kouře a přípravu na klimatizaci. V domě je centrální vytápění. Součástí kupní ceny je i kompletní zařízení. Vstup do domu na čip.

V areálu funguje supermarket, drogerie, kavárny, restaurace, čistírna, zdravotnická zařízení, lékárna, pošta a dvouhektarový park. V rychlém dosahu jsou školy všech stupňů včetně Fakulty sociálních věd UK. Velmi snadné spojení s centrem zajišťuje metro z blízké stanice Jinonice (Anděl 6 minut, Můstek 11 minut), 2 minuty vzdálená autobusová zastávka (Anděl 8 minut) nebo vlak (přímá cesta na Hlavní nádraží trvá 18 minut). Lokalita nabízí též skvělé možnosti pro sport i relaxaci, a to zejména v nedalekém parku Vidoule nebo Prokopském údolí. V blízkosti je též golfový areál.

Podlahová plocha dle OZ 57,6 m2, balkon 2,4 m2, lodžie 6,3 m2, sklep 2,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33846
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 087 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Lodžie
  6 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.