Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1


Nadstandardní střešní čtyřpokojový byt s prostornou terasou a panoramatickým výhledem na metropoli a Slavín je umístěn v atraktivní rezidenční lokalitě v blízkosti Železné studničky či Horského parku.

Mezi výhody tohoto penthausu patří, že je jediným na patře a vstupuje se do něj přímo z výtahu. U vstupu se nachází prostorná walk-in šatna, hostinská toaleta a technická místnost. Dispozici dále tvoří prostorný obývací pokoj s přípravou na krb a se vstupem na terasu s výhledem na Slavín a též s přípravou na jacuzzi, kuchyně se spíží, jídelna, hlavní ložnice s přilehlým balkonem, en-suite koupelnou (se solitérní vanou a walk-in sprchovým koutem) a s walk-in šatnou, dále jsou tu 2 ložnice a druhá koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. V technické místnosti je umístěné tepelné čerpadlo Daikin se zásobníkem zabezpečujícím vlastní podlahové vytápění a stropní chlazení, přičemž regulace teploty je možná pro každý pokoj zvlášť. V bytě je též příprava pro prádelnu a serverovna.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, koberce v ložnicích, hliníková okna s trojskly a vnějšími elektrickými hliníkovými žaluziemi, podlahové topení a stropní chlazení, nadstandardně vysoké interiérové dveře s výškou 240 cm, optické připojení internetu v každém pokoji. Byt je zabezpečen alarmem a videovrátným. K bytu prislouchaj 3 parkovacích stání v podzemní garáži.

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti centra města poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení, obchody, supermarkety s bohatými možnostmi sportovního vyžití v sousední Železné studničce a nedalekém Horském parku. Rychlá dostupnost autem a MHD.

Interiér 208 m2, terasa 176 m2, balkon 28 m2.

Cena bytu 1 320 000 eur.


Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  31 317 000 Kč / 1 320 000 €
 • Podlahová plocha
  208 m²
 • Terasa
  176 m²
 • Balkón
  28 m²
 • Celková plocha
  412 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  33670
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.