Byt, 3+kk

Světlý a velmi tichý byt s terasou přístupnou ze všech pokojů a se 2 parkovacími místy je umístěn ve 3. podlaží komorního rezidenčního projektu s privátní zahradou, dětským hřištěm, ostrahou a podzemní garáží. Soubor je zasazen do klidné lokality mezi zalesněným kopcem a říčkou Botič, místo má kompletní infrastrukturu a rychlý dosah centra.

K obývacímu pokoji propojeného s kuchyní a jídelnou přiléhá krytá osvětlená terasa přístupná francouzskými okny. Dále jsou zde 2 ložnice, komora, koupelna (2 umyvadla, vana, sprchový kout, přípojka na pračku a sušičku) samostatná toaleta, předsíň a chodba. Na terasu lze vstoupit i z obou ložnic.

Vysoký standard
vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, vyhřívanou dlažbu v koupelně, bezfalcové dveře Sapeli, osvětlené vestavné skříně a další důmyslné úložné prostory, kuchyňskou linku na míru s indukční deskou Philco, zabudovanou digestoří, pracovní deskou a obkladem ze žuly, dále videotelefon a bezpečnostní vstupní dveře. Příčky jsou zděné, byt sousedí s vedlejší jednotkou pouze 1 stěnou. Celý komplex je zabezpečen kamerovým systémem a ostrahou. Součástí kupní ceny jsou 2 garážová stání (vedle sebe) a sklep.

Obytný soubor stojí v klidné ulici v těsné blízkosti zastávek MHD. Cesta do centra tramvají trvá necelých 15 minut, autobusem se lze dostat ke stanici metra linky C Budějovická nebo Kačerov. V pěším dosahu je mateřská, základní i střední škola, pošta, obchody, restaurace nebo také například Divadlo na Jezerce obklopené parkem. Místo má snadný nájezd na magistrálu, Jižní spojku i dálnici D1.

Interiér 94,7 m2, terasa 39,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33358
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Celková plocha
  134 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.